HAKKIMIZDA

Firmamız 1999 yılında kaliteli ve profesyonel catering hizmetı sunma amacıyla Gürcistan Tiflis’de kurulmuştur. Zamanla hizmet anlayışı sayesinde  tüm ülke geneline yayılarak hizmet vermeye devam etmistir.

2019 Yılı itibariyle 7 adet yerinde üretim 3 adet merkez mutfakla, 255 calışanıyla 4000 kişiye yemek hizmeti vermeye devam etmektedir. Müşteri memnunuyeti birinci hedef olan firmamız bünyesinde anketor, kalite kontrol müdürü ve de gıda muhendisi sürekli bulundurulmaktadır.

Yemek Hizmetleri

İşveren talebine göre yerinde veya taşımalı sistem seçenekleriyle yemek üretim ve servis hizmetleri sunulmaktadır. Tüm demirbaş tarafımızdan karşılandığı gibi işverenin mutfaklarında da gerekli personel görevlendirilmesiyle de hizmet verilmektedir. Ayrıca mobilizasyon aşamalarında geçici seyyar mutfak hizmeti de mevcuttur.

Menüler gıda mühendisi tarafından gerekli kalori ihtıyacına  vede mevsım kosullarına gore hazırlanmaktadır. Isveren tarafından onaylanan menulere gore hammadde tedarıgı yapılarak uretım gerceklestırılır.

Tedarık asamasında gıda guvenlıgı zıncırıne gore hareket edılerek alım yapılıp urun sınıfına gore uygun araclarla projelere transferlerı gerceklestırılır. Kulanılan hammadelerın taze olarak uretıme sunulan gurubu(meyve, sebze , et vb) yerel temın seklınde, diger kalan gruplar( bakliyat salca kahcvaltilik vb) ise Turkiye den tarafimizca ithal edilmektedir. Kulanilacak tum yari mamul yada mamul urunler isveren onayindan sonra tuketime sunulmaktadir.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri, tüm kamp binalarının günlük temizlikleri, ofis bölgelerinin günlük temizlikleri, çalışanlarının elbise yıkama ve ütü ihtiyaçları,ofis çalışanlarının gün boyu çay ve kahve ihtiyaçları, işçi  lokali çay hizmeti, periyodik ilaçlama gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bazı projelerde yerleşim yeri  uzaklığına göre market hizmeti de sunulabilmektedir.

SWITCH THE LANGUAGE