KURULUŞ VE BUGÜN

Firmamız 1999 yılında kaliteli ve profesyonel catering hizmetı sunma amacıyla Gürcistan Tiflis’de kurulmuştur. Zamanla hizmet anlayışı sayesinde  tüm ülke geneline yayılarak hizmet vermeye devam etmistir. 2019 Yılı itibariyle 7 adet yerinde üretim 3 adet merkez mutfakla, 255 calışanıyla 4000 kişiye yemek hizmeti vermeye devam etmektedir. Müşteri memnunuyeti birinci hedef olan firmamız bünyesinde anketor, kalite kontrol müdürü ve de gıda muhendisi sürekli bulundurulmaktadır.

tasima yemek hizmetleri catering ank georgia tbilisi
okullara yemek hizmeti
fabrikalara catering
santiyelere tasima yemek catering gürcistan georgia

Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri, tüm kamp binalarının günlük temizlikleri, ofis bölgelerinin günlük temizlikleri, çalışanlarının elbise yıkama ve ütü ihtiyaçları,ofis çalışanlarının gün boyu çay ve kahve ihtiyaçları, işçi  lokali çay hizmeti, periyodik ilaçlama gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bazı projelerde yerleşim yeri  uzaklığına göre market hizmeti de sunulabilmektedir.

ALANINDA UZMAN EKİP

& PROFESYONEL CATERİNG HİZMETİ

Size önem veriyoruz! Üretimin her aşamasında taze ürün ve bilinirliği olan markaları tercih ediyor, hijyenik koşullarda ve ev yemeği tadında profesyonel catering hizmeti için doğru tercih Ank Catering
ank-catering-neden-bizi-secmelisiniz
ank-catering-neden-biz

Neden Bizi

Tercih Etmelisiniz

Kalitede süreklilik anlayışıyla çalışan  firmamız başladığı tüm projelerde bitim süresinee kadar hizmet vermiştir.Çözüm odaklı, hızlı ve doğru karar alma yeteneğine sahip olan firmamiz Gürcistan da en cok tercih edilen catering kuruluşu olmuştur. Bu sayede müşteri portföyü sadece Türk kuruluslarından ibaret olmayıp yerel büyük marklarında tercih ettiği kuruluş haline gelmiştir.

SWITCH THE LANGUAGE